Kraków - najpopularniejszy cel turystyczny Małopolski

wynajem samochodów

Kraków bez wątpienia cieszy się dużym zainteresowaniem pod kątem turystycznym, bardzo bogate dziedzictwo historyczne to czynnik, który zachęca turystów do tego, by pojawić się właśnie w Krakowie, by korzystać z uroków tego miasta. Lotnisko w Balicach każdego roku obsługuje około 3 miliony pasażerów. I oczywiście duża część tych pasażerów to właśnie osoby, które w Krakowie pojawiają się w sprawach o charakterze turystycznym. Wielu odwiedzających Kraków będzie korzystać z korzystnego położenia miasta w zasięgu ważnych węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu miasto staje się doskonałym miejscem do wypadów do innych miast w okolicach Południowej Polski. 

 

 

Ciekawym rozwiązaniem dla tych osób, które chcą zwiedzić okolice Krakowa oraz całą Małopolskę na pewno takim korzystnym rozwiązaniem będzie wynajem samochodu na Lotnisku Balice. Jest to rozwiązanie przede wszystkim niezwykle wygodne. 

Wynajem samochodów na Lotnisku Kraków-Balice 

Port lotniczy w Balicach znajduje się około 11 km na zachód od centrum miasta. Nie ma praktycznie żadnego problemu z tym, by z lotniska dostać się do centrum miasta. Co ważne taka podróż nie będzie także szczególnie kosztowna, ponieważ mamy dostępne autobusy oraz kolej, które pozwalają na wygodny transport. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że czasami nie taka komunikacja będzie najlepszym, ale powinniśmy wybrać przede samochody na wynajem, które zdecydowanie ułatwi nam wszelkie działanie w zakresie turystycznym. Kraków ma doskonale rozwinięte drogi, dzięki czemu poruszanie się tam samochodem nie stanowi żadnego problemu a to jak wiadomo jest najważniejsze dla turystów, którzy wynajmą dla siebie jakiś pojazd. 

Wypożyczalnie samochodów Kraków-Balice 

Lotnisko jest obsługiwane głównie przez tanie linie lotnicze, dlatego jak się wydaje również oferty wypożyczalni kierują się w stronę takiego samego rynku, co jak się wydaje jest bardzo ważne dla klientów. Można tam znaleźć propozycje wynajmu auta niewielkiego, którego koszt będzie na poziomie mniej więcej 650 złotych za około tydzień wynajmu. Jest to na pewno atrakcyjna kwestia i rozwiązanie, które warto sobie rozważyć.

Odwiedź stronę

Crowdfunding w Polsce
Ta forma biznesu staje się coraz bardziej popularna również w Polsce. W sieci powstaje coraz więcej stron za pośrednictwem których użytkownicy mogę wesprzeć kreatywne pomysły

mojekatowice.pl

Finansowanie społecznościowe - czy warto?

Oczywiście! Tym bardziej, że gra jest warta świeczki. W końcu dzięki wsparciu użytkowników można pozyskać nawet do kilku milionów złotych!

Dla kogo jest ta forma biznesu?

Dla kreatywnych. Tylko nietypowe, innowacyjne pomysły mają szane zaistnieć w sieci.

Jak to działa?

Użytkownicy wspierają swoich faworytów poprzez przelew zadeklarowanej sumy. Jeżeli wspierana strona uzbiera odpowiednią liczbę darczyńców pieniądze są im wypłacane. W przeciwnym wypadku przekazane środki są zwracane wspierającym.

Czy można cofnąć zadeklarowaną sumę?

Tak - możesz modyfikować swoje wpłaty do woli zmieniając sumę zadeklarowanych środków, bądź zrezygnować zupełnie ze wspierania danej strony.